Tworzenie portali internetowych

Maciej Piwowski
20.10.2015

Tworzymy portale internetowe o dowolnej funkcjonalności, Posiadamy 10 letnie doświadczenie w produkcji portali, poparte dziesiątkami udanych realizacji.

Posiadamy autorskie oprogramowanie do zarządzania portalem internetowym – System IM CMS. System pozwala osobom „nietechnicznym” na zarządzanie wszystkimi obszarami portalu – zarówno na zarządzanie treścią, jak i podstronami, galeriami, plikami, strukturą portalu, etc.

Portal utworzony na bazie systemu IM CMS posiada rozbudowaną funkcjonalność oraz co równie istotne pozwala na rozbudowę o dowolne funkcje – zgodnie z potrzebami zamawiającego.

Posiadamy możliwości techniczne na stworzenie portalu o dowolnej wielkości i funkcjonalności (np. onet.pl, wp, pl, interia.pl)

Dodatkowe informacje o tworzeniu portali zanjdą Państwo na naszej stronie: projektowanie portali

Zaawansowane portale internetowe są tworzeone przez agencję reklamy Soluma. Przed przystąpieniem do realizacji przedstawiamy konecję, opracowujemy dokumentację a następnie przystepujemy do realizacji. Informacje o cenie portali internetowego znajdą Państwo na stronie: https://soluma.pl/cenniki/cennik-tworzenia-portali-internetowych​

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie