Popularne tanie gadżety reklamowe: najlepsze propozycje dla przedsiębiorców

Antoni Kwapisz
05.03.2021

W jednym z naszych poradników wyjaśnialiśmy już, kiedy warto rozdawać tanie gadżety reklamowe. Pora przejść do konkretów i przedstawić Ci kilka propozycji takich niedrogich upominków. Tym razem wymieniamy tanie gadżety reklamowe, które świetnie sprawdzą się podczas kampanii promocyjnej mającej na celu zwiększenie świadomości istnienia marki w dużej grupie konsumenckiej. Sprawdź te propozycje.

Długopisy reklamowe

Już wielu wieszczyło ich koniec, bo kto jeszcze korzysta z długopisów?! Okazuje się jednak, że nadal są to zdecydowanie najchętniej zamawiane gadżety reklamowe bez podziału na cenę. Przedsiębiorcy doskonale znają zalety długopisów, do których możemy zaliczyć:

Notesy

Mogą być uzupełnione o ołówek z logo marki. Taki zestaw kosztuje – dosłownie – grosze, ale okazuje się być całkiem ciekawym gadżetem reklamowym. Jasne, że wszyscy korzystamy już ze smartfonów, możemy robić notatki w wiadomości mailowej czy w dziesiątkach innych aplikacji, ale jednak jakoś tak podświadomie wolimy używać do tego klasycznego notesu. Podarowując taki gadżet klientom masz ogromną szansę na to, że będą z niego korzystać na co dzień, na przykład nosząc w torebce czy wożąc w samochodowym schowku.

Kalendarze

Te tanie gadżety reklamowe mają jedną wadę: jest nią stosunkowo krótki okres, w którym można je rozdawać. Kalendarze reklamowe powinny trafić do klientów najpóźniej na początku stycznia, a najlepiej jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Jest to znakomity sposób na promocję marki przedsiębiorstwa – i dotyczy to zarówno kalendarzy ściennych, jak i biurkowych czy książkowych.

Kubki reklamowe

Ich podstawową zaletą jest to, że klienci je uwielbiają. Sam z pewnością masz co najmniej kilka kubków reklamowych promujących różne firmy, być może nawet korzystasz z nich na co dzień, robiąc sobie herbatę czy kawę w biurze. Kubki reklamowe należą do grupy tanich gadżetów, choć wcale na takie nie wyglądają. To fenomen, że choć w każdym domu znajduje się mnóstwo kubków, to klienci nadal bardzo pozytywnie podchodzą do tego upominku, na czym marka przedsiębiorstwa może tylko zyskać.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.